Šis tinklaraštis

IMG_20160627_131846

„Tu kada nors išeisi iš virtuvės? “ – pasakė jis tada

Toks buvo pokalbis su juo, kai garsiai galvojau kur man padėti savo rašliavas ir pokalbius su savimi. Apie ką gali rašyti naminė vaidilutė? Apie Indus? Apie nuovargį? Apie bemieges naktis ir adoraciją kavai?  „Tu (beveik) viską darai virtuvėje. Čia skaitai, rašai, poteriauji, klausaisi muzikos ir seminarū, pliurpi telefonu. Čia pieši ir apsikrauni ta savo kūrybine betvarke.  Nesuprantu, kaip tu čia dar ir pailsi.“ – tas pats jis.

Taip, šioje virtuvėje aš jaučiuosi tikrai neblogai, net tada kai trūksta tvarkos. Kartais ji apkrauta puodais, knygomis, žurnalais, vaikų žaislais, pieštukais ir nuotraukomis. Ant palangės susidedu „nepertraukiamus“ darbus , gėles, iškarpas ir kažkur tarp viso šito yra įspraustas mano kompiuteris. Rašu arba kažko ieškau.

Apie ką rašau čia? Apie moterį, kuri pamilo naminį buitizmą ir suprato, kad namuose bus tiek ramybės, kiek pati jiems ją dovanos. Per šiuos metus Virtuvę aplankė daugiau nei 100 tūkst. lankytojų ir labiausiai skaitė apie santuokos mitus , maldą  (šis straipsnis taip pat patiko ir Bernardinams ), auksinį viduriuką darbuose ir ramesnę buitį. Daug laiškų ir komentarų sulaukiau dėl šio, apie ištikimybę ir tai, kuom mes kartais santuokoje nebetampame. Tinklaraštis yra kelionė ir smagiausia dalis čia yra pats procesas. Man patinka stebuklai nestebuklingose vietose ir aš juos įpinu į savo tekstus. Tinklaraštis auga ir jame artimiausiu metu rasite daugiau istorijų apie stiprias moteris, apie sijonuotas vasaras, rudenius ir pavasarius. Apie gėlių puokštes ir kaip nuo to pagerėja net po bemiegės nakties. Taip pat apie skanų maistą, nes piktis skonio neprideda. Kas dar ? Gyvenimas nenuspėjms ir tikiu, kad bus dar visko.

Visada lauksiu laiškų su Jūsų istorijomis, kurias norite pasidalinti su Virtuvės skaitytojais.

viktorija@daugiauneivirtuve.lt