#12 dalykų 2017. Po vieną kiekvienam mėnesiui. Dėl savęs.

Nauja metų planuotė, kalendorius ir pažadai sau: daugiau to gyvenime nebedarysiu, su anuo nebedirbsiu, būtinai atsiprašysiu, daugiau jokių spontaniškų pažadų, be skolų ir impulsyvių pirkinių, minus 5kg ir gal dar sutaupyti atostogoms. Panašiai dariau ir aš: nusipirkau naują darbų knygą, peržvelgiau anuos metus ir mintijau apie atėjusius. So what’s next? 

Noriu jaustis gerai ir ramiai laikyti balansą arba nelaikant jo, nesijaudinti. Nusprendžiau prisijaukinti kai kuriuos dalykus ir step-by-step juos pinti į savo kasdieną. Kantriai ir be jokios iliuzijos. Sudėliojau jų 12. Tad kiekvienas mėnuo bloge bus +- dedikuojamas vienam jaukiam dalykui. Simple.

Kodėl taip gerą rašyti naujus planus? Nes tai veikia kaip shopping’as. Reikalas, kuris tave pagražins, pagerins, sukūdins, prašviesins ir pan. Nesvarbu kiek kainuos, nesvarbu jei skolinsiuos. Noriu. Nerealiai noriu!!! Kai  rašiau 12tuką, norėjosi viską sukišti į vieną mėnesį ir pagaliau tapti geresne savęs versiją. Bet oi…STOP. Jau esu pasimokius. Galvoje tiesiog nėra tiek daug laisvos vietos visiems pokyčiams iškart.

Tarp švenčių mus aplanko tokia keista nuotaika ir norisi keistis. Veikia tarpušventis, išsvajotos dovanos, jutiesi pakylėtas. Norisi pagaliau susitvarkyti ir tai padaryti. Man norėjosi Virtuvės remonto, perdažyti baldus, kaikuriuos tiesiog išporceliuot, įkalbėt jį pagaliau prisukt karnizus užuolaidoms. Bet šį kartą kitaip. Startuosiu paprastai, gerdama daug vandens. Žinote, tikiu, kad maži dalykai išjudina didesnius. Tad nenustebsiu, jei all-in-all tų dalykų metų gale bus daugiau.

Jeigu ką, susišaukiame instagrame #12dalyku

6

Viktorija Povilienė

Naminė vaidilutė, kuri kepa, verda, skaito, rašo... Sukasi namuose su tekstais, karpo turinį ir įkvepia kitus kurti, nepasiduoti ir mėgautis tuom kas yra dabar.

5 Comments

 1. Atsakyti

  Eglė

  06/01/17

  Super idėja – super metų planas! Po truputį! 😉

 2. Atsakyti

  TheGirlOfNature

  22/01/17

  Labai geras blogas, visi rašantieji turi ko pamokyti kitus arba parodyti kaip gali būti kitaip arba taip pat 🙂

  • Atsakyti

   Viktorija Povilienė

   22/01/17

   Taip, kartais gera skaityti, kad ta pati rutina aplanko vius. Tai yra tiesiog must have naminis. Jo niekaip neišvengsi.

 3. Atsakyti

  Proto aistros

  07/02/17

  Oi, kaip man tinka daug kas. Ir kaip kai kuriuos dalykus sunku bus pakeisti. Jau jaučiu. Bandau. Sunkiai 🙂

  • Atsakyti

   Viktorija Povilienė

   07/02/17

   svarbu po truputi
   prisijaukini vieną dalyką, iščiupinėji, nagrinėji, ave stebi ir vėliau pasidarai išvadas kitiems mėnesiams.
   pvz vanduo. Supratau, kad pirmoji stiklinė turi būt per pirmas 5min atsikėlus. vėliau kas valandą :)+/-
   po stiklinę. 🙂 susišaukiam ? kaip einasi 🙂

LEAVE A COMMENT