#12 dalykų 2017. Po vieną kiekvienam mėnesiui. Dėl savęs.

Nauja metų planuotė, kalendorius ir pažadai sau: daugiau to gyvenime nebedarysiu, su anuo nebedirbsiu, būtinai atsiprašysiu, daugiau jokių spontaniškų pažadų, be skolų ir impulsyvių pirkinių, minus 5kg ir gal dar sutaupyti atostogoms. Panašiai dariau ir aš: nusipirkau naują darbų knygą, peržvelgiau anuos metus ir mintijau apie atėjusius. So what’s next? 

Noriu jaustis gerai ir ramiai laikyti balansą arba nelaikant jo, nesijaudinti. Nusprendžiau prisijaukinti kai kuriuos dalykus ir step-by-step juos pinti į savo kasdieną. Kantriai ir be jokios iliuzijos. Sudėliojau jų 12. Tad kiekvienas mėnuo bloge bus +- dedikuojamas vienam jaukiam dalykui. Simple.

Kodėl taip gerą rašyti naujus planus? Nes tai veikia kaip shopping’as. Reikalas, kuris tave pagražins, pagerins, sukūdins, prašviesins ir pan. Nesvarbu kiek kainuos, nesvarbu jei skolinsiuos. Noriu. Nerealiai noriu!!! Kai  rašiau 12tuką, norėjosi viską sukišti į vieną mėnesį ir pagaliau tapti geresne savęs versiją. Bet oi…STOP. Jau esu pasimokius. Galvoje tiesiog nėra tiek daug laisvos vietos visiems pokyčiams iškart.

Tarp švenčių mus aplanko tokia keista nuotaika ir norisi keistis. Veikia tarpušventis, išsvajotos dovanos, jutiesi pakylėtas. Norisi pagaliau susitvarkyti ir tai padaryti. Man norėjosi Virtuvės remonto, perdažyti baldus, kaikuriuos tiesiog išporceliuot, įkalbėt jį pagaliau prisukt karnizus užuolaidoms. Bet šį kartą kitaip. Startuosiu paprastai, gerdama daug vandens. Žinote, tikiu, kad maži dalykai išjudina didesnius. Tad nenustebsiu, jei all-in-all tų dalykų metų gale bus daugiau.

Jeigu ką, susišaukiame instagrame #12dalyku

Categories Uncategorized

Naminė vaidilutė, kuri dalinasi kasdieniais pagalvojimais, atradimais, patylėjimais, melodijomis ir viskuom, kas jai atrodo kaip stebuklas, nestebuklingoje vietoje.

5 comments on “#12 dalykų 2017. Po vieną kiekvienam mėnesiui. Dėl savęs.

 1. Super idėja – super metų planas! Po truputį! 😉

 2. Labai geras blogas, visi rašantieji turi ko pamokyti kitus arba parodyti kaip gali būti kitaip arba taip pat 🙂

  • Viktorija Povilienė

   Taip, kartais gera skaityti, kad ta pati rutina aplanko vius. Tai yra tiesiog must have naminis. Jo niekaip neišvengsi.

 3. Oi, kaip man tinka daug kas. Ir kaip kai kuriuos dalykus sunku bus pakeisti. Jau jaučiu. Bandau. Sunkiai 🙂

  • Viktorija Povilienė

   svarbu po truputi
   prisijaukini vieną dalyką, iščiupinėji, nagrinėji, ave stebi ir vėliau pasidarai išvadas kitiems mėnesiams.
   pvz vanduo. Supratau, kad pirmoji stiklinė turi būt per pirmas 5min atsikėlus. vėliau kas valandą :)+/-
   po stiklinę. 🙂 susišaukiam ? kaip einasi 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *