Sijonuotas mėnuo daro stebuklus. Mėnuo be akinių taip pat

Aš labai laukiau vasaros: saulėtų dienų, perkūnijos, žalios žolės, ryškaus naktinio dangaus ir laisvo grafiko. Pagaliau nebereikia terorizuoti klausimu „ar padarytos pamokos“ ir ar viskas kurpinėje. Nebereikia tupėti kamščiuose ir spręsti, kur praleisti tas kelias valandas kol jie būreliuose. Pamenate prieš metus rašiau apie Statišką vasarą? Apie tai, kad viskas sukosi apie vaikus. Apie gyvenimą kieme ir pačių rašytas knygas . Vaikų vasara vienu ritmu, o mano kitu. Aš pasitikau ją be kelnių ir akinių. Aš pagaliau radau minkštutėlius kontaktinius lęšius .

Kurie net ir po kartu praleistos nakties, visiškai nevargina.

linzes 2

Visiškai nevargina ir po kelių savaičių. Šiuos „Refresh Eyes“ galima saugiai nešioti net ir dar ilgiau. Atsikeli ryte ir tavo akys visiškai pailsėjusios. Akiniuočiai supras, koks tai malonumas. Rasti tinkamus lęšius yra loterija. Niekada nežinai ar akys juos priims ir ar nebus ašarų. Bandžiau ne vienus ir ne visi man patiko, bet štai šiais man norisi dalintis. Juos radau Opticroom internetinėje kontaktinių lęšių  parduotuvėje. Pristatė nemokai ir per kelias dienas. Pakuotėje trys poros, tad vasara visa aprūpinta. Jos nepridaro bėdų, net kai trini akis ir net kai aktyviai ką nors veiki. Palikus akinius kitam sezonui, vėl mėgaujuosi atviru savo veidu.

Būdama ištikima pilkų treningų mėgėja aš pradedu atrasti sijonuotą žavesį ir švelnesnes spalvas. Skaičiau daug istorijų, kaip mėnuo be kelnių perauga į pusmečius, metus ir galiausiai moterys jas dovanoja arba išmeta. Netikėjau, kad panašiai atsitiks ir man. Man taip malonu suktis namuose su sijonais, niekada nebūčiau pagalvojus. Namuose atsirado daug gėlių ir aš pagaliau pajutau laisvę puoštis taip kaip man visada norėjosi. Tokiais įdomiais deriniais: kaip ten sijonas ir suknelė kartu arba suplyšę džinsai ir permatoma suknelė.  Netikėjau ,kad puošiuos prieš tvarkymosi ar gaminant pietus. Norisi lengvai suktis virtuvėje ir siūbuoti klūbais.

Norisi paryškinti akis, nes akiniai jų daugiau nebeslepia.

 

 

0 comments on “Sijonuotas mėnuo daro stebuklus. Mėnuo be akinių taip pat

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *