Apie žmogiškumą, save pačius ir gerus darbus

 

Pastaruosius 40savo gyvenimo metų Yann Arthus-Bertrand fotografavo kitų žmonių istorijas visame pasaulyje ir iš visos šios patirties jis sudėliojo filmą apie tai, kas mus daro Žmonėmis. Vienoje istorijoje 80metė kalba apie holokaustą ir savo vaikystę. Jai teko išgyventi badą , smurtą ir begalinę nežinomybę, kas ir kaip bus toliau. Ir kai po karo jos klausė, kas jai padėjo išlikti sveiko proto, ji atsakė jog net ir mažytis žmogiškumas, maži jo darbai suteikia daug vilties ir tikėjimo.  Ir šis visas filmas arba jo iškarpos pasakoja kaip viltis ir gerumo siekimas daro šį pasaulį geresnį. Apie tai kas mus daro Žmonėmis.

Klausaisi žmonių ir norisi pakelti akis aukščiau ir pamatyti, kuom dar galima padėti, pasidalinti ar visai atiduoti. Kažkada nugirdau vieno kunigo žodžius, jog mes visi esame gimę iš kažkieno aukos. Mes tėvai aukojamės dėl savo vaikų, o prieš tai mūsų tėvai aukojosi dėl mūsų.

Mūsų širdys iš prigimties yr geros. Mes nesame abejingi, kai kiti vieniši, apleisti ir gyvenimas pasidaro be išeities. Mūsų širdis spurda, tik mums nedrąsu tai parodyti. Atiduoti paskutinius grynuosius piniginėje. Prikrauti maišą misto ir jį nuvešti tiems , kurie jo stokoja. Pabūt su vaikais draugės, nes ji viena jau nebegali  ir jai reikia gryno oro. Išplauti grindis, nes jau nebepasilenkia ir jai jau norisi verkti. Apkabinti, nes net nebylus apkabinimas gydo labiau nei pokalbis.

Tikiu, kad mūsų darbai grįžta pas mus. Pasaulis pasikeis jei nebijosime būti tikraisiais savimi. Būti Žmogiškais, tokiais, kokius mus Dievas sukūrė. Gerais.

 

 

1 comment on “Apie žmogiškumą, save pačius ir gerus darbus

  1. Ačiū ačiū ačiū už tokį gražų pasidalinimą !!!

    http://biteboo.blogspot.dk/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *