Veidrodėlis
comment 1

Kaip kalnas atėjo pas mane arba grožio procedūros namuose su Mary Kay.

Mes po gimdymo dažniausiai būname arba pavargusios arba neišsimiegojusios ir grožio procedūroms nebeturime nei laiko , nei minčių. Nėra kada pasilepinti namuose, o tuo labiau iš jų ištrūkti. Aš dažnai stebėdavausi veidrodyje, koks visagalis yra nuovargis ir kaip mano išvaizda neatspindi mano vidinio žavesio. Pasimiršta plaukų priežiūros ritualai, jie sausėja, darosi nebesuvaldomi ir man vėl norisi juos slėpti arba kirpti. Pasimiršta ir veido oda ir aš jau skaičiuoju raukšles . Aš svajodavau apie kavos puodelį ir moteriškus pasikalbėjimus apie grožį, įvairias jos priemones.

Dažnai galvodavau, kad būtu šaunu jei kas ateitų ir išspręstų tą mano grožio rebusą. Tiksliai pasakytų, koks čia odos tipas ir kaip greitai pasidaryti nepastebimą dienos makiažą. Kodėl mano tokios sausos rankos, lūpos tokios šerpetojančios. Nes po gimdymo reikia vėl save iš naujo atrasti ir pamilti.

Ir štai šiandien į mano namus atvyko RobertaMary Kay ir visa tai išsipildė. Šalia visų grožio procedūrų ir tos lengvos netvarkos ant stalo, mudvi gurkšnojome kavą ir dalinomės moteriškais pasakojimais apie namus, vaikus ir sėkmės istorijas. Buvo taip lengva, nes mes ,mamos, vieną kitą atpažįstam ir suprantame be žodžių. Gerai,  kai netoliese yra grožio konsultantė, kuri gali atsakyti beveik į visus tavo ir mano klausimus. Nebelaukite, kol ateis tas ramus momentas arba Jūs ką tik pagimdėte ir norite vėl atrasti savo grožį , taisykite skanios kavos ar arbatos ir skambinkite Robertai.

 

 

1

1 Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *