Noriu kavos ir dar potekstės tarp eilučių

Ko reikia vyrams? Mamuto saviraiškai, skanaus maisto, geros meilės ir dar aiškumo. Nežinau  kaip jums, bet aš  galvojau, kad tobulas vyras turi numanyti, žinoti, nujausti kaip jaučiuosi, kodėl nesikalbu, kada man ko norisi ir aplamai, jei myli, tai net sakyti nereikia. O taip!!! Šita pasaka ne vienai porai gadina santykius. Jie dažniausiai žino tiek, kiek mes pačios jiems papasakojame. Taip. Jie nori žinoti už kiek, kelintą valandą, kodėl ir visa tai turi tilpti į maximum 5sakinius, nes po to jie jau nebesiklauso, nes mintyse laukia,kada bus mūsų monologo pabaiga.

“Gal kavos?” Man tai draugystės, meilės ir dėmesio žodžiai.

“Ot, durnius, kaip jis taip galėjo”

“Atsiprašau”

“Žinai, niekur nerandu gerų batų”

“Aš buvau žiauriai neteisi, atleisk man”

“Labas, užeik, nepyk čia toks jovalas, tuoj kaičiu kavą”

Tai štai, rodos vyras iš didelės tos buitinės meilės turėtų nešti kavą kibirais, kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį. Bet taip nėra. Kavą darydavo, bet gaudavosi betkaip, šaukštas užplikytas karštu vandeniu ir viskas. Nothing more. O man visada norėdavosi ceremonijos, potekstės , na kažko tarp eilučių. Kol viena rytą, paėmiau jį už rankos ir nusivedžiau į virtuvę. Ir pasakiau,kad šeštadienio ryte man reikia kavos, o kaip ją daryti, parodžiau:

“Imi Chemex asotį, įdedi štai šį filtrą ir įkrauni į jį 2 kupinus šaukštus štai šios kavos. truput4lis verdan2io vandens ir  STOP. Lukterk trumpam, o dabar vėl sukam ratais. Šis puodelis ir be jokio cukraus.” Nežinau, bet tai prilygo kažkokiems intymiems mokymams. Jam tai patiko. Ir nuo tada kai prašau kavos, jis man atneša jos ąsotį ir dar tarp eilučių.

Prašykite ko norite ir negailėkite detalių: datos, formos, spalvų, sumos ir pozos.

1

Viktorija Povilienė

Naminė vaidilutė, kuri kepa, verda, skaito, rašo... Sukasi namuose su tekstais, karpo turinį ir įkvepia kitus kurti, nepasiduoti ir mėgautis tuom kas yra dabar.

4 Comments

 1. Atsakyti

  Morta

  25/10/15

  Man patinka tai, ką rašai apie santykius 🙂 pažįstamos situacijos ir požiūriai. Visada laukiu įrašų šia tema 🙂

 2. Atsakyti

  Aidas

  10/11/15

  Blogesnio Chemex’o paruošimo būdo nesu skaitęs 🙂

  • Atsakyti

   Viktorija

   11/11/15

   Sveiki, O kaip jūs gaminate?
   ne šitaip ?

  • Atsakyti

   Viktorija

   11/11/15

   Nes kiek žiūriu, kiekvienas kavomanas daro vis savaip:)
   kaip jūs darote ?

LEAVE A COMMENT