Tokias knygas reikia laikyti spintoje.

Kai aš buvau studentė ir gyvenau Žvėryne, mano galvoje sukosi geri vėjai. Po ilgos darbo savaitės ir ankstyvų rytų, savaitgalio rytais aš voliodavausi pataluose, pusryčiaudavau iki 4 val popiet ir rengdavausi labai out of content. Nederėdavo spalvos, faktūros, sezonai. Sluoksniai sluoksniuoti. Man sakydavo, kad atrodau labai įdomiai… Bet labiausiai prie mano outfit’u tikdavo šypsena. Aš jausdavausi laisva ir įkvėpta. Rodos tai būdavo mano burtas sėkmingai dienai.

 

IMG_20140326_174654

Prieš tris metus aš atradau patį nuostabiausią gatvės mados blog’ą. THE SARTORIALIST. Cha! ir čia įdomiai rengiasi visi! Scott Schuman yra fotografas ir blogeris . Jo blogas yra apie madą ir apie asmeninį santykį su ja. Jo darbai publikuoti žurnaluose GQ, Vogue ItaliaVogue Paris ir Interview.  Nuotraukos kaip impresionistiniai vaizdai, kuriuose gimsta istorijos. Žmonės dėvi rūbus šio sezono, ano sezono, mamos, draugų, second hand.  Their own history.

IMG_20140326_181052

Dar tais pačiais metais,nepraėjus atradimo euforijai,  Humanitas knygyne aš įsigijau abi jo knygas. Man čia buvo ir vis dar yra tikrasis stiliaus leidinys. Juokinga, bet jas aš laikau spintoje, ne lentynose. Įkvėpimas dėvėti tai, ką myli ir taip ,kaip jautiesi. My own story.

0 comments on “Tokias knygas reikia laikyti spintoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *