Spintologija po gimdymo

Pagaliau ir aš turiu Spintologiją, labai apsidžiaugiau, kai Kauno Vagos knygyne pamačiau paskutinius 3 egzempliorius. Gimdžiau prieš tris mėnesius ir aš tikrai neturiu kuom rengtis. Tai per daug aptempta, tai pilvas padalintas į dvi barunkas. Tai rankos per daug atviros, nes jos jau labai nesmulkios. Ir jau kelintas mėnuo, kaip laukiu, kol mano užpakalis įlįs į geruosius džinsus. Apie sukneles net nekalbu, nes aš niekada nemokėjau jų išsirinkti ir suderinti su aksesuarais. Žodžiu, bėda gana didelė, nes rūbų spintoje tai pilna.

Po gimdymo kebloka nuspręsti, kokio tipo yra mano figūra. Obuolys? Kriaušė? Mintijau prieš veidrodį, laikydama knygą ir pieštuką. Bet žinote, kas labiausiai man patiko šioje knygoje? Cituoju :

Pats metas susipažinti su savimi ir savo kūnų. Tai padaryti nėra lengva…jei apsimeti, kad nematai atsikišusio pilvuko ar pasižadi laikytis dietos nuo pirmadienio – esi puiki melagė, tačiau nuo to nukenti tu pati“.

Bingo!!! Pats laikas pripažinti, kad mano dydis 14 ir tokia aš būsiu dar kuris laikas .Visa minkšta ir putli. Ilgai maitinanti. Trijų vaikų mama.

Knygoje susižymėjau ko man reikia ir kas netiks. Visus yes and no.  Susidėliojau mintyse mamytišką simple and basic stilių. Internete radau specialių suknelių ir tops’u maitinančioms. Ir užsisakiau visus su tikruoju 14 dydžiu. O taip pat užsibrėžiau susirasti gerus džinsus. True ones. Ačiū, Agne, kad parašei tokį išsamų ir gerai nuteikiantį stiliaus gidą.

0

Viktorija Povilienė

Naminė vaidilutė, kuri kepa, verda, skaito, rašo... Sukasi namuose su tekstais, karpo turinį ir įkvepia kitus kurti, nepasiduoti ir mėgautis tuom kas yra dabar.

3 Comments

 1. Atsakyti

  Beata

  09/02/15

  koks fainas blogas !!! WOW ačiū Agnei kas parodė, oi oi kaip suprantama situacija beigi scenarijus daug rūbų o kuo apsirengti nėra!

  • Atsakyti

   Viktorija

   10/02/15

   Beata, bet dabar kyla dar viena dilema. Ką daryti su visais rūbais su kuriais reikia atsisveikinti? Nes ir kitos turi to perteklinio gėrio ? 😀

 2. Atsakyti

  Juste

  13/02/15

  Sveika, nominavau tave Liebster Award. Jeigu sudominau, apsilankyt mano bloge. Ten gali sužinoti apie viską plačiau. 🙂
  http://jkampelis.blogspot.dk/2015/02/liebster-award.html

LEAVE A COMMENT